Tales Of Pirates


#1 2012-11-27 23:27:39

Mevik

http://i11.tinypic.com/62xqhjn.jpg

Zarejestrowany: 2010-11-19
Posty: 41
Punktów :   

Serwer- hard vs easy

Siema .
Nie wiem jak wy, ale ja w topa grałem przeszło 5lat, grałem w sumie zaczałem jak jeszcze UG gemów nie było, a dopiero zaczynały wchodzić, a top w ogóle powstawał .
Pamiętam tez te czasy, kiedy jeszcze privy opieraly sie również na pracy, ale doganianiu mallerów sposobami m.in. rep for credit, różne gówienka do stworzenia petów 2generacji, dw, BD, ca to była czysta kasa .
Noo na niektórych serwach wprowadzili [medium] nawet skrzynki z UG w Guild Wars (ten portal 65+ dla gildii), jak się zwał tak się zwał .
W każdym razie, uważam że serwery typu medium/hard miały ten swój urok, chociażby wbijanie poziomów i jaranie się UG'sami było bardzo fajną sprawą...
Teraz, od przeszło 4 miesięcy oczekiwałem iż powstanie jakiś fajny serwer hard, a da się uwierzcie taki zrobić, jeżeli zrobić go z głową to i mall byłby całkiem spoko .
Raz grałem na serwie nawet gdzie były normalnie hexy, a ludzie po prostu jak na old globalu, biegali po całym argent i niewątpliwie był jakiś tam fun .

Przykład dobrego priva, oczywście małej częsci takiego pomysłu:
FC do 45lvla z którego lecą refy, oczywiście ich drop niebyłby większy niż na globalu, może minimalnie większy, ale jednak w okolicach sposobu na kase
.
Ds to samo, może z mniejszym lootem refów bądź innymi "randomami" .
Questy własnej roboty, napisanie ich nie jest większym problemem, a pisane z głową mogą dostarczyć wiele frajdy, np. jakieś dzienne, levelowe itp itd.

Dw drop, dw zrobione pod to, by można było się tam wzbogacić, ale również zobaczyć pk nie z kręgu 1001k slash .

- Fairy 2gen max .
-Bez Az gemów psujących cały balans tej gry, bądź baardzo ciężko dostępne, np. Winter boss, lecz jego siła wraz z lootem musiała by zostać zbalansowana, choć i tutaj miałbym wątpliwości do tego czy to wprowadzać, czy też nie .

- Sposoby na kase na sea, też nie byłby to zły pomysł uważam gdyby to dobrze rozważyć .

- Reb quest do zdobycia identycznie jak na globalu .

- Unique ringi (60lvl) etc. do zdobycia in game, nie in sklep .

Rep npc, oczywiście przemyślany .

BD eq [corpo itp] do zrobienia in game, np z altara zamiast do 0cp to z 0cp do corpo i z corpo np do kylin za odpowiednimi surowcami .

Zamiast
Item mall
item mall
item mall
item mall
item mall
unique gem za 5kk skąd 5kk mamy za rąbanie drzew, co równa się z zerem na ogólnodostępnych mapach pk .

Offline

 

#2 2012-11-28 19:42:27

HeroPL

http://i13.tinypic.com/68lm1p3.jpg

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 82
Punktów :   

Re: Serwer- hard vs easy

Ale w sumie po co pisałeś tego posta , po za tym granie na takim servie jak opisałeś jest bez sensu . Prawie tak samo ciężko jak na globalu a niewiadomo ile server postoi. Chyba jedynym powodem żeby grać na takim servie byl by brak ogromnego mallerstwa, sam bym sobie na takim pograł, ale myślmy realnie......


http://images48.fotosik.pl/262/b54f46be5bbf7fdb.jpg

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB Tibia11 Forum o Heroes 3 www.rumble-fighter.pun.pl Shizmo - Portfolio

Przenieś do

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
talesofpirates.pun.pl